Menü

HAKKIMIZDA

4A™ Danışmanlık, tamamı uzman kadrolarıyla profesyonel AVM danışmanlığı konusunda eksiksiz ve benzersiz hizmetler sunan bir oluşumdur.
Yatırım gücünün, ancak profesyonel bir yönetim gücü ile gerçek başarıya ulaşabildiği bu sektörde, yüksek tecrübemiz ve eşsiz portföyümüzle fark yaratıyoruz.Yatırımlarınızın hakettiği gerçek değerine ulaşması, profesyonel ellerde eşsiz yönetimiyle fark yaratması için bizlere ulaşınız.

NELER YAPIYORUZ ?

BÜYÜK YATIRIMLAR İÇİN GÜÇLÜ YÖNETİM..

Alışveriş merkezleri, hiçbir riske girilmeyecek kadar büyük yatırımlardır.
Bu büyük yatırımlar mutlaka projenin en başından deneyimli ve uzman kadroların desteği ile şekillendirilmelidir.Proje aşamasından, kurulum, kiralama ve yönetim aşamasına kadar alınacak doğru ve profesyonel destek, yatırımın gerçek değerine ulaşması ve bunun ikiye katlanması ile sonuçlanır.Bizler, mimari aşamadan, doğru yerleşim, doğru kiralama aşamalarına ve başarılı bir açılış ile sonrasında gelen adil ve başarılı bir yönetime kadar her aşamada kusursuz bir hizmet sunmayı taahhüt etmekteyiz.

MİMARİ DANIŞMANLIK

Projenin konumuna göre iç ve dış ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bunların doğru ölçeklerde doğru konumlarındırması aşamalarında uzman kadrolarımız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

KURULUM DANIŞMANLIĞI

Uzman kadromuz, projenin demografik yapısı ve alım gücüne göre belirlenen doğru kategorilendirme, doğru metrekarelerde, doğru yerleşimler yaparak mutlak başarının temellerini atacaktır.

KİRALAMA DANIŞMANLIĞI

Projenin demografik yapısı ve alım gücüne uygun doğru ve güçlü markalardan oluşan kiralama yönetiminde eşsiz ve fark yaratan çözümler ile mutlak başarı için güçlü portföyümüzle profesyonel destek sunmaktayız.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Bu aşamaya kadar yapılan büyük yatırım ve emeklerin hakettiği başarıya ulaşmasında en önemli aşamalarından biri olan profesyonel yönetim konusunda sizlere beklentileriniz çok üstünde profesyonel çözümler sunmaktayız.

4A™ DANIŞMANLIK

"Büyük Yatırımların Güçlü Çözüm Ortağıyız."

Heryönü ile büyük yatırımların yapıldığı ve her adımının riske atılmayacak kadar profesyonel adımlar gerektirdiği bu sektörde sizlere en profesyonel, en güçlü ve mutlak başarıyı taahhüt eden güçlü bir çözüm ortaklığı sunuyoruz..
Hüseyin Kurtuluş yönetimindeki 4A™ Danışmanlık, Üstün Tecrübe ve Zengin Portföy gücü ile profesyonel AVM yönetiminde Türkiye'nin önemli firmalarındandır. Kurucusu Hüseyin Kurtuluş, İstanbul Hazır Giyim İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcılığı, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Tekstil Vakfı Mütevelli Heyet Başkan Yardımcılığı, Birleşmiş Markalar Derneği Kurucu Üyeliği ve Genel Sekreterliği gibi görevlerde bulunmuştur ve profesyonel AVM yönetiminde Türkiye'nin önde gelen isimlerindendir.

4A™ TEAM ;.

 • 4A™ danışmanlık kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Hüseyin Kurtuluş, İstanbul Hazır Giyim İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcılığı, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Tekstil Vakfı Mütevelli Heyet Başkan Yardımcılığı, Birleşmiş Markalar Derneği Kurucu Üyeliği ve Genel Sekreterliği gibi görevlerde bulunmuştur ve profesyonel AVM yönetiminde Türkiye'nin önde gelen isimlerindendir.

  Author image
  Hüseyin Kurtuluş CEO
 • Yurtiçi ve yurtdışı birçok zincir markada genel müdürlük görevini üstlenen Sinan Tokgöz, sonraki yıllarda yurtiçi ve yurtdışındaki birçok alışveriş merkezi projesine danışmanlık ve yönetim konularında hizmet vermiştir.

  Author image
  Sinan Tokgöz Kurulum ve Yönetim Uzmanı
 • Uzun yıllar bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra 4A™ kadroları arasında yer alan Çağrı Simit yurtiçi ve yurtdışı projelerimizde görev almıştır.

  Author image
  Çağrı Simit Finans ve Yönetim Uzmanı

4A™ NEREDE ?

Bize Ulaşın..

4A™ Damışmanlık genel merkezi İstanbul'dadır.Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Mesajınız Gönderildi.!
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRESİMİZ :

ALTAN ERBULAK SOKAK
NO : 11/3
GAYRETTEPE | İSTANBUL

E-Posta ;

info@4a.com.tr

BİZİ ARAYIN ;

Tel: (+90 ) 0542 500 0 600